Mapa regionu
Mapa regionu Ledečsko
zoom
Virtuálně - Švihov - Kostel v Zahrádce
Virtuální prohlídka - Švihov - Kostel v Zahrádce
zoom
Kalendář akcí
««   září 2017   »»
POÚTSTČTSONE
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Virtuální prohlídka
zoom

 

V sobotu 14. června se uskutečnil na ledečském náměstí druhý ročník Městských slavností, tentokrát spojený s Dětským dnem, organizovaným SVČ Ledeč.

Na hlavním pódiu se divákům představili hudební soubory ZUŠ Ledeč nad Sázavou, P. M. Band, country kapela Víkend, Madame Butterfly, Koczkopes nebo skupina 2ND. Hlavním hostem bylá pardubická Vypsaná fixa a program završila ledečská Psychohlína. Pro děti byl připraven bohatý program plný soutěží, vystoupení a doprovodných atrakcí. Malí i velcí zájemci si mohli na řece Sázavě vyzkoušet populární aquazorbink. Věříme, že jste u nás příjemně strávili čas a každý si v programu našel to pravé.

Za podporu slavností děkujeme našim váženým partnerům, společnostem AQUACOMP HARD, GALATEK a SCHAFER. 

FOTOGALERII z průběhu dne naleznete ZDE.

VIDEA z vystoupení jednotlich účinkujících ZDE.

 

Kulturní magazín ZOOM pro nás natočil a připravil zajímavou reportáž, která obsahuje sestřih z celého průběhu akce, spolu s rozhovory s účinkujícími. ZOOM nám také pomohl s celou propagací celých slavností.

Koukněte se jak se u nás líbilo Vypsané Fixe, jak se hrálo pánům s PM Bandu nebo jak se dá provozovat zorbing na Sázavě!  

CELOU VIDEOREPORTÁŽ najdete ZDE !!! Kratší verze ZDE!

Nápište nám jákékoliv Vaše postřehy, co se líbilo, co ne. Pomůžete nám tak při plánování a organizaci dalších ročníků Městských slavností. Děkujeme! (kontakt: info@ledecsko.cz)

 

NAHORU